Bakar mısınız?

birPsikolojik Danışman Suat ESER olarak kişinin kendisini zihinsel olarak yenilemesinin gerekli  olduğuna inanırım.Böyle bir kişisel web sayfası açmaktaki amacım da bilgilerimi düzenli bir şekilde toplayarak insanların gelişimlerine ve bilinçlenmesine katkıda bulunmaktır. Herkes bildiklerini paylaşsa ortaya daha bilinçli ve üretken bir toplum çıkar.Haber kategorisindeki paylaşımlarla diğer kategorilerdeki bir kaç paylaşım dışında tüm paylaşımlar bana ait.  Bana e-maille ulaşan ziyaretçilerime en kısa sürede ve en içtenlikli şekilde yanıtlar veriyorum. Bununla birlikte sitemin daha aktif olması ve daha fazla kişiye ulaşması için siz sevgili ziyaretçilerimin desteğine ihtiyaç duymaktayım. Sizlerin desteğiyle daha fazla kişiye daha çok katkıda bulunabileceğimi düşünmekteyim.

Nasıl Destek Olabilirsiniz?

1)Sayfayı ve Paylaşımlarımı Beğenerek: Genel olarak sayfayı ve okuduğunuz ya da izlediğiniz videoları beğendiyseniz ”Like” yaparak sayfaya destek olabilirsiniz.

2)Beğendiklerinizi Paylaşarak: Bilginin paylaştıkça çoğalacağını düşünüyorum. Hoşunuza giden bir paylaşımım olursa bunu g+,facebook ya da twitter da paylaşarak sayfaya katkıda bulunabilirsiniz.

3)Yorum Yaparak: Eğer ki herhangi bir paylaşımı okumuş ya da izlemişseniz ilgi duyuyorsunuzdur. İlgi duyduğunuz bir konu hakkına da dile getirmek istediğiniz fikirlerinizde muhakkak vardır. Her paylaşımın sonunda bulunan ”Yorum Yap” kısmından fikirlerinizi özgürce ifade edebilir ve sayfaya destek verebilirsiniz.

4)Hakkımda kısmından beni daha yakından tanıyabilir ve ihtiyaç duyan kişilerin bana ulaşmasında onlara yardımcı olabilirsiniz.

5) http://https://www.facebook.com/suat.eser.750 linkinii tıklayarak facebook sayfamı ziyaret edebilirsiniz.

6)Kişisel bir web sayfanız varsa link vererek destek olabilirsiniz.

7)Web sayfamın amacına yönelik yazılar yazabilir ve paylaşmamı isteyebilirsiniz.

8) Sitemi sürekli güncel tutmaya önem veriyorum,düzenli olarak takip edebilirsiniz.

9)Bana kendimi geliştirmem konusunda tavsiyelerde bulunabilirsiniz.

Verdiğiniz tüm destekler için şimdiden teşekkür ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir